wrapper

Вторник, 27 сентября 2016 19:37

У вересні МБФ «Подих життя» завдяки підтримці небайдужих людей зробив чимало корисних справ

Оцените материал
(0 голосов)

Нам вдалося закупити препарат «Адцетріс» для нашого підшефного Дениса Гостюка на суму 126 180 гривень. Цей дуже дорогий препарат був необхідний хлопцю, який переніс трансплантацію кісткового мозку, щоб мінімізувати ризик рецидиву, не дозволити поганим клітинам рости. Денис пройшов перший курс лікування цим препаратом. 29 вересня хлопцю будуть вводити другий курс «Адцетрісу». Попереду ще мінімум – два, але лікарі наполягають на 16 курсах протягом року.Критична ситуація у вересні сталася у другої нашої підшефної – Оленки ПортянкоУ дитини був рецидив лейкозу та ускладнення. Було потрібно багато медикаментів та тромбоконцентрат, іншими словами компоненти крові для переливання.
За кошти, які надійшли на рахунок фонду, був придбаний тромбоконцентрат (дві дози) для Оленки на суму 11 686 гривень. А також в вересні закуплені медикаменті загальною вартістю 44 619 гривень. Серед них: «Тиенам», «Лінезолід», «Вінфед», «Ендоксан» на інші.Інночці Крижановській були закуплені ліки на суму 10 080 гривень. Це «Гепадіф», «Осетрон», «Контролок» та речовина «Вінкрістин», яка є противонабряковим засобом рослинного походження.На лікування Ганни Гладощук було витрачено – 5 096 гривень. Закуплені ліки «Гептрал» та «Етопізід».Маринці Дзензель, яка в цьому місяці потрапила до реанімації, було придбано ліків на суму 4 309 гривень.Паша Шовковий, хлопчик у якого після «хімії» дуже постраждала печінка, отримав в цьому місяці ліків від фонду на суму 2 170 гривень. Триває збір коштів на дорогий препарат «Онкаспар» вартістю 56 500 гривень за флакон.Ще на 2 100 гривень був закуплений препарат «Гептрал» для Владочки Манжос.Також у вересні МБФ «Подих життя» закупив та передав Дніпропетровській міській багатопрофільній клінічній лікарні № 4 розчин натрія хлорида на загальну суму 3 624 гривні.

При підтримці фонду були зроблені косметичні ремонтні роботи у Національному науковому центрі радіаційної медицини міста Києва, де лікується багато наших підшефних. Більш детально про це ми розповімо вам в наступних матеріалах.

Нагадаємо, МБФ «Подих життя»  є волонтерським фондом. Допомагати своїм підшефним ми можемо тільки завдяки пожертвам небайдужих людей. Ви можете перерахувати кошти персонально будь-кому з наших підшефних, і гроші підуть на лікування та підтримку саме цієї дитини чи дорослої людини. Наші волонтери кожен день тримають зв'язок з родичами хворих діток, ми знаємо всі деталі: що прописали лікарі, які аналізи, в чому найбільше зараз потребує дитина. Тобто ми робимо те, чим не можуть займатися мами, які мусять постійно знаходитися біля хворих дітей.

Допомога дітям через фонд це гарантія того що ваші кошти будуть спрямовані саме на реальні потреби дитини:препарати, які призначені лікарем, витратні матеріали, а також харчування, одяг, засоби гігієни.

Більш детальну інформацію по кожній дитині, надходження та витрати ви можете подивитися на нашому сайті на сторінках підопічних нашого Фонду.

Реквізити для допомоги нашим хлопцям та дівчаткам:

Карта № 5169 3324 0355 4820 (Приватбанк)

1. Рахунок в Печерському ф. ПАТ КБ " Приватбанк ", м. Киева п/с 26004052711155, МФО 300711, МБФ "Подих життя", ЕГРПОУ 36058191, Призначення платежу: "Благодійний внесок, без ПДВ"

2.Рахунок в ПАО "Укрсоцбанк" п/с 26004000041482, МФО 300023, МБФ "Подих життя", ЕГРПОУ 36058191, Призначення платежу: "Благодійний внесок, без ПДВ"

Контакти за телефоном: 068 870 72 14

Якщо ви хочете допомогти адресно конкретній дитині, вкажіть в призначенні платежу її прізвище та ім’я. 

Прес-служба МБФ "Подих життя"
Прочитано 2602 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.