wrapper

Четверг, 10 ноября 2016 23:44

МБФ "Подих життя" оголошує початок новорічної акції "Подаруй дитині свято"

Оцените материал
(0 голосов)

 

Ще лише початок листопада, але люди вже починають готуватися до головного свята зими – Нового року! У магазини вже завезли ялинки, новорічні прикраси та карнавальні костюми, а скоро відкриються ялинкові базари та святкові ярмарки. А ще почнеться святковий ажіотаж, пошуки подарунків, підготовка до зустрічі найсвітлішого родинного свята…

Але варто пам’ятати, що є в світі люди, які позбавлені цього простого щастя. Є діти, які зустрінуть Новий рік в лікарняних палатах, під крапельницями. Бо з їхніми діагнозами не можна зупиняти лікування, а треба постійно знаходитися під наглядом медиків. Їхнім батькам дуже часто не до влаштування свят, бо всі кошти спрямовуються передусім на лікування… Таким дітям особливо важливі моменти радості, навіть маленькі. Адже від настрою дитини дуже сильно залежить ефективність лікування. Тому хворим діткам більш за все потрібна увага небайдужих людей.

Вже два кілька років поспіль МБФ "Подих життя" проводить акцію "Подаруй дитині свято". Напередодні свят ми традиційно замовляємо подарунки для наших підопічних, і не лише солодкі. Дітки, які щоденно лежать в лікарнях, і не виходять на вулицю, дуже люблять малювати, аби хоч якось звеселяти такі сумні дні. Тому ми даруємо їм набори для малювання та кольорові олівці.

Солодощі та приладдя, необхідне для створення яскравих картинок, - як раз те, що зробить цих дітей щасливими та подарує їм новорічний настрій.

Зараз ми опікуємось маленькими пацієнтами, які лікуються у Національному науковому центрі радіаційної медицини в м. Київ та в гематологічному відділенні дитячої лікарні в м. Полтава. Це 70 в цілому діточок з онкологічними та гематологічними захворюваннями. Деякі з наших підопічних мали вже кілька рецидивів хвороби і лежать в лікарнях протягом кількох років, їх якщо і відпускають додому, то максимум на тиждень. А ще під опікою Фонду є дітки-інваліди, які постійно знаходяться вдома, в чотирьох стінах. Вони не можуть, як їхні ровесники піти на свято, побачити Діда Мороза та отримати від нього подарунки. Таких діточок в нас, як мінімум, 100.

За нашими розрахунками, щоб придбати якісні солодощі та сюрпризи для наших підопічних, треба хоча б 200 гривень на дитину. Якщо вдасться зібрати більше коштів, то ми з задоволенням привітаємо зі святом діточок в інших лікарнях України, як робили це в 2014-му році.

Тому ми звертаємося з величезним проханням до всіх людей доброї волі, до підприємців, керівників підприємств, народних депутатів допомогти нам влаштувати маленьке свято для цих діточок.

Детальні звіти та фото гарантуємо.

Під Новий рік кожний вірить у дива, але дива перестануть траплятися, якщо люди не будуть творити їх для інших.

Приєднуйтесь до Марафону добрих справ, і усі ваші бажання обов’язково збудуться, а в Новий рік ви знайдете під ялинкою свою мрію. Адже цей світ завжди повертає те, що ви йому віддаєте.

Кошти на подарунки дітям можна надсилати на картку - 5169 3324 0355 4812 (Приватбанк) (корпоративна карта МБФ "Подих життя", яка відкрита через керівника фонду Любов Павлову).

Ми також будемо раді вашім ідеям та пропозиціям щодо влаштування маленького свята для діточок. 

 Контактні дані фонду: МБФ "Подих Життя" (офис, время работы с 9:00 до 18:00) - (044) 562-47-42 и (068) 870-72-14

Прочитано 3671 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.