wrapper

Четверг, 17 ноября 2016 10:31

"Копієчок назбирай – хворих діток привітай!"

Оцените материал
(0 голосов)

МБФ "Подих життя" в межах благодійної акції "Подаруй дитині свято" оголошує місячний марафон для дітей та дорослих під назвою "Новорічна копієчка".

На такий захід нас надихнула Анастасія з Києва, син якої на свій день народження розбив скарбничку, і вона спитала в нього: "На що ти хочеш ці гроші потратити?"

Хлопчик відповів: "Я не знаю, в мене все є. у мене стільки подарунків!"

І тоді мама сказала синові, що є дітки, яким дуже тяжко і які будуть раді, якщо невідомий хлопчик згадає про них, та від чистого серця допоможе придбати солодощі. Хлопчик погодився і батьки надіслали зібрані ним 135 гривень на подарунки нашім діткам.

Хочете також долучитися до акції? Хочете з дитинства виховувати свою дитину на традиціях доброчинності? Розповісти, що є хворі дітки, які можуть зустріти свята в лікарні, мами, яких змушені витрачати всі кошти на ліки, і що цим діткам ми разом можемо подарувати солодке диво? Нема нічого простішого!

Для дітей та їх батьків:

Крок 1. Придбайте, або власноруч зробіть разом з дитиною скарбничку (скляна банка також підійде), почніть збирати монетки номіналом – 5, 10, 25, 50 та 1 гривня. Ви даєте дитині кишенькові гроші кожного дня, і кожного дня вона купляє собі щось у магазині, поясніть дитині, що копійки, якими дають решту, можна складати у скарбничку і назбирати на подарунок хворій дитинці.

Якщо у вас вже є скарбничка, розкажіть дитині про ідею – привітати онкохворих діток зі святом. Але пам’ятайте – примушувати дитину не можна. Внесок має бути від чистого серця, ваша дитина має відчути корисність та важливість доброї справи.

Крок2. Розкажіть про акцію друзям та батькам однокласників вашої дитини. Поділіться ідеєю в соцмережах. Або нехай це зробить сама дитина – розповість друзям, що б ті також долучилися до збору копієчок. Повідомте про акцію класного керівника. Робити добру справу разом – веселіше!

Крок3. До 16 грудня повідомте про участь в акції волонтерів МБФ "Подих життя". Зробити це можна за телефоном: 068 870 -72-14, або пишіть нам повідомлення на офіційну сторінку у Фейсбуці.

Ми зв’яжемось з вами, і приїдемо в зазначений час до школи, де діти в присутності класного керівника передадуть свої скарбнички, або їх вміст. Ми разом перерахуємо кошти, а потім відправимо їх на карту, яку фонд спеціально виділив для новорічних подарунків для дітлахів.

Наші волонтери розкажуть учням про свою роботу, про підопічних діток, дадуть відповідь на питання, що таке благодійність, і чому варто нею займатися.

Крок4. Очікуйте наших звітів на сторінці заходу та дізнавайтеся, скільки коштів вдалося залучити на акцію "Подаруй дитині свято", скільки подарунків було закуплено та скількох діточок вдалося привітати!

А також шукайте вашу школу, ваш клас та імена юних благодійників в наших публікаціях на сайті фонду та в соцмережах!

Для дорослих:

Крок 1 Якщо ви керівник – організуйте в своєму офісі збір копієчок! Якщо ні – запропонуйте ідею шефові. Встановіть в офісі скриньку, бажано оформити її яскраво по-новорічному та написати назву акції, щоб всім співробітниками була зрозуміла ідея.

Крок 2 Збирайте у скриньку решту, яку вам дають продавці кави, тютюнових виробів та продуктових магазинів. Можна також придумати будь-який креатив – наприклад, відмовитися від однієї чашки кави в день, а заощаджені гроші покласти до скриньки.

Крок 3 До 16 грудня повідомте про участь в акції волонтерів МБФ "Подих життя". Зробити це можна за телефоном: 068 870 -72-14 або пишіть нам повідомлення на офіційну сторінку у Фейсбуці. Ми зв’яжемось з вами, і приїдемо в зазначений час до вашого офісу, разом перерахуємо кошти, а потім відправимо їх на карту, яку фонд спеціально виділив для новорічних подарунків для дітлахів.

За вашим бажанням наші волонтери розкажуть вам про свою роботу, про наших діточок та про благодійність.

Крок.4 Очікуйте наших звітів та дізнавайтеся, скільки коштів вдалося залучити на акцію "Подаруй дитині свято", скільки подарунків було закуплено та скількох діточок вдалося привітати!

А також ми з задоволенням розкажемо на наших сайтах та на сторінках в соцмережах про ваше підприємство або фірму, як про представників соціально-небайдужого бізнесу. Та назвемо імена благодійників.

Звісно, ви можете перерахувати ці кошти на карту  фонду 5169 3324 0355 4812 (Приватбанк)самостійно. Але нам дуже важливе спілкування з вами, як з благодійниками. Особливо – з юними. Бо на жаль, в нашій країні ще не дуже сильні традиції доброчинності, і виховувати в людях потребу допомагати іншим треба починати з дитинства.

Нагадаємо, під час акції "Подаруй дитині свято" ми збираємося привітати, як мінімум, 70 діточок з онкологічними хворобами, які лікуються у медичних закладах Києва та Полтави. 

Прочитано 2758 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.