wrapper

Понедельник, 05 декабря 2016 21:46

На подарунки онкохворим діткам вже зібрано 4 672 гривні! Акція "Подаруй дитині свято" триває

Оцените материал
(0 голосов)

Акція "Подаруй дитині свято", організатором якої є Міжнародний благодійний фонд триває. Нагадаємо наша мета – зібрати кошти на подарунки до Дня Святого Миколая для онкохворих дітей, які лікуються у Національному науковому центрі радіаційної медицини в м. Київ та в гематологічному відділенні дитячої лікарні в м. Полтава.

І вже можна підвести перші підсумки. На сьогоднішній день ми зібрали 4 672 гривень. Це мало, враховуючи те, що підопічних діточок у нас 70, а зібраних коштів вистачить лише на 23 дитини.

Але всі ці кошти, кожна п'ятірочка, десяточка, двадцяточка, які надійшли на подарунковий рахунок фонду, дуже-дуже важливі та цінні. Дуже зворушливо отримувати від вас ці маленькі промінчики добра для наших діток, бо кожен, хто бере участь в цій акції, перераховує не кошти, а бажання здоров’я, демонструє свою підтримку та надихає нас на подальші такі справи.

Ще цікава особливість акції полягає в тому, що багато пожертв надійшло від так званих переселенців зі східних областей України. Люди, які залишилися без домівок, які почали життя заново, знаходять можливість перерахувати на подарунки по 100, 200, а хто і більше гривень для київських та полтавських діточок. І це дуже зворушливо.

Дякуємо вам, друзі!

19 грудня вже скоро. Нам залишилось зібрати 9 328 гривень, аби з подарунками були всі 70 маленьких пацієнтів. Дуже скоро ми познайомимо вас поближче з цими дітками – готуємо матеріал з ННЦРМ Києва. 

 

Прочитано 3001 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.