wrapper

Среда, 12 октября 2016 16:42

Ярослав Радченко. Трансплантація кісткового мозку в Туреччині. Триває збір 34-х тисяч доларів на перший етап лікування

Оцените материал
(0 голосов)

Ми вже писали про мужню та позитивну родину Радченків, якій терміново потрібно зібрати велику суму 170 тисяч доларів, аби голова сім’ї - 34-річний Ярослав, зміг пройти лікування в Туреччині. 

Нагадаємо, у Ярослава – гострий лейкоз. Чоловік лікувався в Німеччині та Білорусі, але агресивна хвороба знову дала про себе знати. Ярославу Радченко потрібна потужна хімотерапія та пересадка кісткового мозку. В Україні трансплантацію кісткового мозку від неспорідненого донора не роблять. В цілому, в світі лише 15-20% пацієнтів мають спорідненого донора (шукається він, передусім, серед найближчих родичів пацієнта). Оптимальний варіант для такої операції - турецька клініка «Gaziosmanpaşa Hastanesi»  (http://j.mp/Gaziosmanpasa). Центр трансплантації кісткового мозку цього лікувального закладу не лише сучасно облаштований та має висококваліфікований персонал, але й пропонує найкращі умови оплати лікування: рахунок на загальну суму 170 тисяч доларів буде розділений на три частини. До старту пошуку донора треба 35 тисяч доларів. І тоді Ярослав вже може їхати до клініки на хіміотерапію.Що робити з цією страшною сумою родині, яка самостійно заробити чи зайняти у когось ці гроші просто не може? Змиритися? Погодитися з вироком лікарів, і чекати, поки все закінчиться? Чи боротися, намагаючись все ж таки отримати шанс? Радченки обрали другий варіант.Ярослав, його дружина Ганна та їх маленький син намагаються жити повним життям, цінують кожен момент разом. Ганну дуже цінують на роботі, в неї багато друзів, вона – справжня опора для свого чоловіка,пройшла випробування бідою і продовжує боротьбу за своє щастя.

Нещодавно їхній син Віктор намалював таку цікаву картинку, і навіть підписав: що, насправді, тато вищий за маму! Ані Ганна, ані син не представляють свого життя без чоловіка та батька.Найтяжкою новиною останніх часів були результати аналізів Ярослава, але нещодавно їх перездали – деякі показники вирівнялися, і це вселяє оптимізм.

Тим часом друзі та волонтери-благодійники, які взялися їм допомагати, потрошки збирають кошти на операцію. 

Станом на 6 жовтня вже зібрано 4 тисячі доларів, звісно, це – дуже мало, але найважче це – почати.Друзі родини придумують ідеї, як привернути уваги людей до Ярослава Радченка. Чоловік має досить харазматичну зовнішність, тому є думки навіть задіяти хлопця в якомусь мистецькому проекті.

МБФ «Подих життя» та проект «Донор» найближчим часом розпочне розсилку листів керівникам бізнес-структур з проханням про допомогу Ярославу. Десятки таких листів будуть розіслані по різним регіонам України.Підтримку Ярославу надав також волонтерський рух православної молоді «Молодь небайдужа». Інформація про чоловіка постійно з’являється в популярних групах мережі «Фейсбук».

Аби врятувати життя цього позитивного та веселого чоловіка, зберегти цю дружню родину, нам дуже потрібна допомога небайдужих. І не лише матеріальна. Хоча, повірте, кожна гривня має значення. Потрібні ідеї та перепости. Можливо, ви знаєте людей, до яких можна звернутися по допомогу.

Нещодавно Радченки створили у Фесбуці сторінку We need your help, де звітують та повідомляють всі подробиці збору коштів.

Немає нічого більш важливого за людське життя. Давайте завжди про це пам’ятати!

Реквізити для допомоги Ярославу Радченку:

Корпоративні карти для швидкого поповнення: (ці карти прив’язані до головних рахунків МБФ"Подих життя")

1. Приватбанк
Карта № 5169332401685758 

МБФ "Подих життя"

2. Укрсоцбанк
Карта № 4273 2573 0175 9468
МБФ "Подих життя"

Розрахункові рахунки в банках:

1. Рахунок в Печерському ф. ПАТ КБ " Приватбанк ", м. Киева 
п/с 26004052711155, МФО 300711, МБФ "Подих життя", ЕГРПОУ 36058191. Призначення платежу: "Благодійний внесок, без ПДВ"

2. Рахунок в ПАО "Укрсоцбанк"
п/с 26004000041482, МФО 300023, 
МБФ "Подих життя", ЕГРПОУ 36058191,
Призначення платежу: "Благодійний внесок, без ПДВ"


Контакти:  Фонд "Подих Життя" (офіс, час роботи з 9:00 до 18:00) - (044) 562-47-42, (067) 223-44-45.

Допомогти онлайн можна тут. 

Прес-служба МБФ «Подих життя»
Прочитано 38 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.