wrapper

Понедельник, 07 ноября 2016 15:48

"Мене звуть Олена Касьян і в мене рак..."

Оцените материал
(0 голосов)

Молода, вродлива, талановита... Але сьогодні вона вимушена боротись за своє життя. У Олени Касьян рак молочної залози 4 стадії з одним з найбільш агресивних статусів. Йде четвертий рік боротьби, і ситуація з хворобою і вартістю лікування ускладнюється. Нажаль, Олена, як і інші онкохворі люди в нашій країні, вимушена боротись з хворобою самотужки, за свій рахунок. Вона кожного ранку встає і робить те, що їй робити вже не під силу, бовона дуже хоче жити. Їй дуже потрібна підтримка й допомога. Далі історія Олени від її самої без змін...

 

У мене – РАК

Edit cr

Це моя реальність ось уже четвертий рік.

Я поет і музикант, автор короткої прози і виконавець власних пісень. Все свідоме життя я займалася творчістю. Плоди моєї праці можна знайти тепер на книжкових полицях, на CD-дисках, на мережевих ресурсах, на відео-хостингах. Багато років я керувала клубом авторської пісні.

Але тепер зі мною трапилася біда...

Четвертий рік я майже зовсім не виступаю з концертами, не гастролюю, не подорожую, не організовую заходів і творчих вечорів.

Я жива - і це головне моє досягнення на сьогоднішній день.

Досягнення, котре, всупереч статистиці, підтримує мене на плаву, завдяки складному, безперервному і дуже дорогому лікуванню.

І зараз я прошу вас про допомогу і підтримку.

Дотепер мене фінансово підтримували найближчі люди - моя родина і мої друзі.

Я мовчала, приховуючи правду від мами, яка живе в іншій країні і нещодавно поховала чоловіка (мого вітчима).

Я не писала зверненнь в інтернеті, не організовувала акцій зі збору грошей, нічого не просила.

Мої дорогі люди жертвували всім, билися за моє життя, і підтримували в мені віру в перемогу.

Але тепер МЕНІ ДУЖЕ ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА. Самі ми не впораємось.

Йде четвертий рік боротьби, і ситуація з хворобою і вартістю лікування ускладнюється. Я дуже сподівалася, що пройшовши основний курс лікування, зможу увійти в ремісію і за якийсь час зміцніти фізично, морально, матеріально.

Але цього часу у мене більше немає.

 

У мене рак молочної залози 4 стадії з одним з найбільш агресивних статусів

ekin2

 

Для тих, хто знається на термінології, можу написати всі тонкощі діагнозу, викласти скани-заключення-виписки і т.д.
Для тих, кому пощастило нічого не розуміти в онкології, - з моменту постановки діагнозу у мене було три хірургічних операції: мені радикально видалили праву молочну залозу, 8 лімфовузлів, всю гінекологію і метастаз в головному мозку.

Я змушена лікуватися в Україні за свій рахунок. Такі нинішні реалії.

Після основного лікування я постійно на бісфосфонатах, і 2,5 роки кожні три тижні у мене були крапельниці з таргетним препаратом Герцептином - він найкращий для стримування метастазів при моєму типі пухлини.

Кожен місяць життя означав флакон 440 мг за 2000 $ (не кажучи вже про витрати на хіміотерапію, опромінення, операції, госпіталізації і супутні препарати). Кожен місяць! Мені провели 42 вливання. Цей препарат частково стримував зростання метастазів, і на нього були великі надії.

Але тепер рятівний Герцептин перестав працювати в моно-режимі.

 

У мене черговий рецидив. Рак знову повернувся ...

ekin3

На сьогоднішній момент у мене виявлена пухлина в лівій молочній залозі, нові метастази в м'які тканини, в лімфовузли, кісткову систему і черевну порожнину - різного ступеня активності. Неоперабельних.

На початку літа мені робили висічення пухлинної тканини для відправки в американську лабораторію "Каріс" для персоніфікованого тесту і підбору схеми лікування.

Цей аналіз обійшовся в 6100 $, і ми досі в боргах.

З липня ми пробуємо чимось поліпшити ситуацію, підбираємо препарати, які полегшать стан і поліпшать прогноз.

Але грошей катастрофічно не вистачає.

Я на паліативному лікуванні. Зараз це Тайверб + Аромазин і Вінорельбін (крапельниці раз в тиждень). Показники крові не дозволяють проводити хіміотерапію на регулярній основі. Проблеми з серцем, печінкою, судинами ...

Організм виснажений і хвороба прогресує.

ekin4

На найближчий місяць мені призначили променеву терапію (20-25 сеансів мінімум), щоб спробувати прибрати велику пухлину в м'язових тканинах. На цей час хіміотерапію скасовують.
Але після потрібні будуть гроші на тривалий курс лікування.


І у мене є трошки часу ці гроші зібрати з вашою допомогою.

Оптимальна схема для поліпшення стану і продовження життя - рекомендований генетичним аналізом фахівців "Каріс" таргет: Герцептин + Перьєта (плюс хіміотерапія).

Вартість одного флакона Перьєти на сьогоднішній день 92000 гривень (це близько 3600 $). Плюс Герцептин.
При вливанні раз на три тижні це обійдеться в 65000 $ на рік. 


Шістдесят п'ять тисяч доларів на рік!

Другий варіант, який краще, - це таргет Кадсила (в моно-режимі). Вартість її ще вище!
Просто зараз для України є онкологічна пацієнтська програма - при купівлі одного флакона Перьети покладається безкоштовно флакон Герцептина! 3600 $ замість 5600 $ - це вже чудо.

Для мене і мого Рятувального Кола навіть це стало непідйомним.
Але для нас усіх разом - так!
І це - мій ШАНС, якщо ви всі разом дасте його мені.

Що стосується лікування за кордоном (передбачаю ваші питання), скажу, що запропонована мені схема - міжнародний стандарт. Так, ми отримали кілька різних думок спеціалістів і консультувалися в інших клініках. Тому особливої різниці немає, де саме капати ці препарати. Кадсилу, Перьєту і Герцептин виробляє лише одна компанія (в Швейцарії - Ля Рош). При цьому лікування за кордоном буде набагато дорожче.

Крім «золотих» препаратів я змушена оплачувати всі аналізи, тести, обстеження, УЗД, томографи, МРТ, купувати хіміопрепарати і препарати лікування побічних ефектів хімії та супутніх захворювань. Все, від шприців і пластирів до таблеток і фізрозчинів - за свої гроші. В середньому, це ще майже 1-1,5 тисячі доларів на місяць. Не знаю, що б я робила без допомоги людей, які були і є поруч і допомагали мені весь цей час. Але ми всі виснажені.


ekin5

Тут не буде літературних відступів, докладних розповідей про те, як це - втратити волосся, нігті, зір, координацію, пам'ять, здатність виступати, грати на гітарі, можливість переміщатися ... Що таке побічні ефекти хімії і опромінення, біль і страх, нудота і безсоння, ломки і тремор, як горять вени і нікуди встромляти систему для крапельниці ...

Я вмію "довго і красиво", але цього тут не буде. Не зараз.

Медіана виживання в моєму випадку виглядає невтішно (до п'яти років, майже чотири з яких вже пройшли). Я вірю в Чудо і в те, що Божий задум на мій рахунок може виявитися іншим, - просто треба «збивати молоко усіма лапками», а не йти на дно.

За час лікування я написала і видала збірку віршів і книгу казок для дорослих, взяла Гран-Прі на пісенному фестивалі в Естонії і навіть декілька разів виступила на різних сценах.

Але тепер це дається все важче.

Я майже не можу грати. І дуже мало пишу ...

У мене є дочка, якій я потрібна, є мама, є дорогі і близькі люди, друзі, читачі і слухачі, є моя творчість і величезне життя, яке я люблю і яке ціную.

У мене багато творчих задумів, нереалізованих бажань, незакінчених проектів.

Я хочу писати вірші, співати пісні, обіймати друзів, подивитися світ, дочекатися онуків.

Напевно, не всі уроки я ще засвоїла і не в усьому розібралася.

Мені дуже потрібно побути ще з вами!

Дуже!

Допоможіть мені, будь ласка. Я люблю вас.

Я знаю, як більшість відноситься до таких прохань, знаю про аферистів в мережі, про недовіру до зборів коштів. Знаю, що багато хто не любить читати про рак, робити репости і поширювати прохання про допомогу. Тому звертаюся в першу чергу до тих, хто знає мене особисто, хто читає мене багато років, хто приходив на мої концерти, хто слухає мої пісні і підписаний на мої блоги ...

БУДЬ ЛАСКА, розповсюдьте цю інформацію! Якщо ви не маєте можливості допомогти, то можливо хтось її має. Будь-яка допомога буде доречною, за будь-яку допомогу низький вам уклін.

Я знаю, ви вмієте організовувати благодійні концерти та аукціони, різні акції і заходи, запускати краудфандінги, я бачила, як це працює в інших. Зробіть це для мене! У мене більше нікого немає, крім вас.

Вибачте заздалегідь, якщо не відразу відповім на всі коментарі, я зараз не в кращій формі.

Але я дуже стараюся.

Я роблю, що можливо.

І дуже намагаюся робити те, що неможливо.

1 cr

Я ще не знаю, як правильно організувати все це - адресну допомогу, збір грошей, рахунки, перекази ... Фонди частіше допомагають дітям і неохоче дорослим. А в моїй ситуації і зовсім ніяк. У всякому разі, поки ніяк. Від держави чекати милості теж не доводиться. Моя пенсія по інвалідності дорівнює 43 $ на місяць.

Ось реквізити, які у мене є зараз:

Для України:
картка Приватбанку: 5363 5423 0340 9164 (на моє им'я)

Для Росії:
Картка Сбербанку: 4276 3800 1687 8493
Наталья Сергієвна Соколова
Номер рахунку картки: 40817810038052952633
Банк отримувача: Сбербанк Росії
БІК: 044525225
Корр. рах: 30101810400000000225
ІНН: 7707083893
КПП: 775001001

Гаманець Яндекс.Гроші: 410014635349419

З-за кордону гроші можна переводити на мультивалютний рахунок:
SIAULIU BANKAS AB, Siauliai, Lithuania, Tilzes Street 149,
Siauliai, Lithuania
SWIFT: CBSBLT26
Kasyan Olena
LT987180300014726113 (мультівалютний)

LT217180300280733121 (EUR, DEBIT MC,картковий)
МС картка 5352 5900 7347 9001

Переказ PayPal: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
для систем миттєвих грошових перерахувань

(Western Union, Intel Express, MoneyGram та подібних) -

- одержувач OLENA KASYAN, Kharkiv, Ukraine

Прочитано 2976 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.