wrapper

Понедельник, 13 февраля 2017 20:27

Українській курятині тимчасово забороняють в'їзд до Молдови

Оцените материал
(0 голосов)

Молдова ввела тимчасові обмеження на імпорт пташиного м'яса з України у зв'язку зі спалахами гострого вірусного захворювання – пташиного грипу. Про це повідомила прес-служба "Української аграрної конфедерації" (УАК) з посиланням на ЗМІ Молдови.

Згідно з повідомленням, точні терміни заборони не повідомляються, проте уточнюється, що вона діятиме, поки не зникне загроза. На сайті відомства наголошується, що Молдова також заборонила імпорт м'яса птиці та яєць з Німеччини, Польщі та Росії. На даний момент в країнах, з яких Молдова завозить м'ясо і яйця, зафіксовано 21 вогнище пташиного грипу.

Прес-служба Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів України повідомила, що Молдова поки що офіційно не повідомила нашу державу про обмеження поставок птиці, повыдомляэ УНІАН. При цьому у відомстві не виключають ймовірності такої заборони.

"Офіційно до Держпродспоживслужби повідомлення про обмеження імпорту української продукції птахівництва не надходило. Однак, враховуючи те, що в Україні фіксувалися випадки грипу птиці відповідно до міжнародних вимог такий захід з боку компетентних органів Молдови можливий", - йдеться в повідомленні.

Прочитано 243 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.