wrapper

Вторник, 14 февраля 2017 14:36

В Україні подешевшали яйця

Оцените материал
(0 голосов)

Ціни на яйця в Україні з початку поточного року скоротилися більш ніж на 27%, до близько 15,29 гривні за десяток, повідомила прес-служба "Української аграрної конфедерації".

"Вже близько місяця триває яєчне цінове "піке" на вітчизняних споживчих ринках - різке падіння галузі почався в першій половині січня. Загалом з початку року яйця подешевшали вже більш ніж на 27%", - йдеться в повідомленні.

Прес-служба додала, що за останні 10 днів яйця подешевшали на 18%. За цей період експерти зафіксували найбільше падіння цін на цей продукт в Харківській області, на 28,9%, а найменше – у Волинській області, на 12,5%.

Прочитано 1276 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.