wrapper

Среда, 15 февраля 2017 11:01

Алчевський металургійний комбінат припинив роботу через блокаду

Оцените материал
(0 голосов)

Алчевський металургійний комбінат, контрольований корпорацією "Індустріальний союз Донбасу" (ІСД), 13 лютого припинив виплавку чавуну через брак залізорудної сировини, що поставляється гірничорудними підприємствами України. Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на повідомлення підприємства.

"Припинили роботу через блокування залізниці і брак залізорудної сировини, що поставляється з гірничо-збагачувальних комбінатів групи "Метінвест", - повідомили на підприємстві.
Співрозмовник зазначив, що 12 лютого було виплавлено близько 4,5 тис. тонн чавуну.

"13 лютого -" нуль" по чавуну", - заявив він, не взявшись прогнозувати, коли може відновитися робота.

Меткоммбінат з кінця листопада 2016 року працював однією доменною піччю, середньодобове виробництво в січні становило 4-4,5 тис. тонн чавуну. На початку лютого на кілька днів було падіння виплавки сталі до 3,3 тис. тонн, яке потім вирівнялося до 4,5 тис. тонн.

Також повідомлялося, що кокс з "Алчевськкоксу", що входить в АМК, в лютому не поставлявся на Дніпровський меткомбінат, в той час як в січні поставки коксу з АМК на ДМК були на рівні 10-11 тис. тонн.
З кінця серпня 2014 до початку червня-2015 меткомбінат майже повністю простоював.

АМК - підприємство з повним металургійним циклом. Стратегічним інвестором є ІСД. Корпорація прийняла рішення про злиття ПАТ "Алчевський меткомбінат" (АМК) і ПАТ "Алчевський КХЗ".

Нагадаємо, Маріупольський меткомбінат ім.Ілліча (ММК) і "Азовсталь", що входять до групи "Метінвест" Ріната Ахметова, знизили виробництво на 10% через складнощі з доставкою сировини внаслідок блокування залізниці на лінії розмежування в зоні АТО.

Прочитано 1298 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.