wrapper

Вторник, 28 февраля 2017 14:32

Металурги розповіли, до чого може призвести подальша блокада

Оцените материал
(0 голосов)

Вугільна блокада може призвести до втрати 3,5 млрд дол. валютної виручки за підсумками року, заявив голова «Укрметаллургпрома».

Організована на Донбасі вугільна блокада може призвести до втрати валютної виручки України за підсумками року на рівні не менш як 3,5 млрд дол.

Про це сказав голова об'єднання "Укрметалургпром" Олександр Каленков у ході спеціальної наради в уряді під головуванням прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. «Наслідки можуть бути катастрофічними. Втрати можуть становити 3,5 млрд дол. по року», - сказав Каленков, наголосивши, що збиток відчують не лише вони, а й всі суміжні галузі, які користуються металургійною продукцією.

З 15 лютого Кабмін ввів надзвичайні заходи на ринку електроенергії в результаті блокади ветеранами АТО поставок дефіцитного вугілля антрацитної групи для роботи ТЕС на підконтрольній території України, що також стало приводом для перегляду Прогнозного балансу електроенергії, який раніше був затверджений на весь 2017 рік.

21 лютого Міненерговугілля затвердило Прогнозний баланс виробництва та споживання електроенергії на березень з урахуванням надзвичайних заходів.

Прочитано 1471 раз
Другие материалы в этой категории: « НБУ прийняв рішення ліквідувати "Платинум Банк"

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.