wrapper

Вторник, 13 декабря 2016 00:13

Дніпряни вдвічі меньше платитимуть за тепло

Оцените материал
(0 голосов)

Економії вдалося добитися знизивши витрати на виробництво тепла комунальними підприємствами за рахунок ремонту теплових мереж, котелень та за рахуноу встановлення теплолічильників у будинках, повідомляє Громадське радіо.

«За листопад середня вартість опалення для дніпрян складає 16 грн. 86 коп за квадратний метр. У той час як, хотілося б підкреслити, що діючий тариф становить 34 грн 39 копійок за квадратний метр. За рахунок комплексної і системної роботи, яка була здійснена виконкомом і комунальниками, жителі обласного центру заплатять за опалення орієнтовно до 50% менше» -  говорить міський голова Дніпра Борис Філатов.

Послуги теплопостачання дніпрянам надають 4 комунальні підприємства. 79% мешканців міста обслуговує КП «Теплоенерго». Його тариф встановлений на рівні 16 грн 67 коп., тоді як тариф НКРЕКП складає 37 грн 84 коп. У КП «Дніпропетровські міські теплові мережі», «Теплотранс» і «Коменергосервіс» вартість тепла за минулий місяць — від 8 грн 32 коп. до 26 грн 63 коп. У той час як ціни НКРЕКП – від 20,84 грн до 43 грн.

Різницю в тарифах, за словами Філатова, компенсують за рахунок міста. Якщо дніпряни матимуть претензії до сум, зазначених у платіжках за жовтень-листопад, то їм буде здійснено перерахунок — говорить директор КП «Теплоенерго» Андрій Клименко.

«Там, де немає лічильників, ми рахуємо за середнім тарифом. Ми зараз виставляємо людям рахунки за те тепло, яке ми їм надали. Безпосередньо, це неповне навантаження, те, яке хоче НКРЕ», — сказав Андрій Клименко.

Прочитано 1234 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.