wrapper

Пятница, 18 ноября 2016 11:35

Порошенко допрацював та повернув в ВР закон про держпідтримку українського кіно

Оцените материал
(0 голосов)

Президент України Петро Порошенко застосував право вето та повернув до парламенту зі своїми пропозиціями закон України «Про державну підтримку кінематографії в Україні», ухвалений Верховною Радою 22 вересня. Про це повідомили у прес-службі президента.

«Президент вбачає за доцільне доопрацювати запропонований законом механізм надання державної субвенції для повернення частини кваліфікованих витрат, здійснених суб’єктом кінематографії при виробництві фільму, з урахуванням принципів, визначених бюджетним і податковим законодавством, виклавши його в окремому законі», – йдеться в повідомленні.

Президент, як заявили в його адміністрації, сподівається, що парламент найближчим часом доопрацює закон з урахуванням внесених пропозицій.

Петро Порошенко водночас вказав на ряд позитивних норм, які сприятимуть створенню умов для розвитку кіновиробництва, впровадженню прозорих процедур здійснення фінансування проектів, забезпечення прав інтелектуальної власності тощо.

Верховна Рада України ухвалила закон про державну підтримку кінематографії в Україні 22 вересня. Незадовго до ухвалення цього закону президент Петро Порошенко заявляв про важливість розвитку української кіногалузі як «напряму на шляху євроінтеграції, підвищення конкурентоспроможності, розвитку продюсерської системи та кіноринку».

Прочитано 461 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.