wrapper

Понедельник, 13 февраля 2017 16:41

Британський фотограф, поранений в Авдіївці, одужує та просить допомогти родині жінки, що загинула

Оцените материал
(0 голосов)

Фотограф-документаліст Крістофер Нанн написав у Facebook про стан свого здоров’я і закликав збирати кошти для родини Олени, котра загинула під час обстрілу в Авдіївці

Фотограф подякував усім, хто турбувався про нього та його друзів, та подав подробиці свого поранення. Зокрема він написав, що лікарі вилучили з його лівого ока шматочок пластикового вікна, що «пошкодив усе, чого торкнувся».

Крістофер Нанн пише, що операція пройшла успішно. Однак він додає, що «єдине, що я можу бачити своїм лівим оком є світло і форми, що є нормально на цьому етапі одужання». При цьому його праве око пошкоджене не було.

Він також пише, що його «рани обличчя, викликані шматками скла і пластика, загоюються добре». Крістофер має порізи на грудях та руці, а також невеличку рану голови.

Британський фотограф також закликав зібрати кошти для родини його знайомої Олени, загиблої під час того самого обстрілу. Для цього його колега Володимир Суботовський розпочав краудфандингову кампанію.

Крістофер Нанн написав, що знову активував свою сторінку у Facebook, оскільки вважає це найбільш ефективний спосіб тримати усіх в курсі подій.

33-річний фотограф співпрацює з низкою західних видань, серед яких The New Yorker, Financial Times Weekend Magazine, Le Monde, Morgenbladet і The Telegraph.

Як повідомляла "Україна небайдужа", в Авдіївці в наслідок обстрілу був поранений британський фотограф Крістофер Нанн. Його доставили до обласної клінічної лікарні ім. І.І.Мечникова міста Дніпро, де медики рятували йому зір. Пізніше Крістофер виклав сторінці в Твіттері свою версію трагічних подій, за яких він дістав поранення та закликав не забувати про жах, який триває на Донбасі. Крістофер збирав кошти на похорон загиблої під час обстрілу його знайомої Олени та виклав в Твіттері фото з місця трагедії.

 

Прочитано 368 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.