wrapper

Четверг, 02 марта 2017 09:24

Як рівненські особливі діти допомогають бійцям зігрітися на передовій (ВІДЕО)

Оцените материал
(0 голосов)

Дітки роблять для військових парафінотопки, що на фронті допоможуть їм зігрітися та навіть закип'ятити кружку чаю.

Фізичні вади та юний вік не перешкода для допомоги фронту. На Рівненщині діти з обмеженими фізичними можливостями роблять для українських бійців парафінотопки. Ці нехитрі прилади здатні рятувати від холоду протягом чотирьох годин, передає "5 канал".

15-річна Віка через хворобу не може розмовляти, ходити, і руки її не завжди слухаються. Та попри те, що вона потребує постійної підтримки, хоче бути корисною і допомагати іншим. Разом із мамою Вікторія долучилася до волонтерів і виготовляє необхідні дрібниці для фронту.

"Моя дитина розуміє усе з новин, і питає про це. Я їй пояснюю, для чого це. Звичайно, вони хочуть допомогти", – каже мати вихованки спілки "Сонячний промінь" Інна Дупак.

Таку ініціативу підхопили й інші вихованці костопільської спілки "Сонячний промінь". Разом із батьками та волонтерами готують деталі для міні-грубок: ріжуть коробки і вкладають смужки гофрованого паперу у металеві банки.

"Має десь години три охолоджуватися, а для використання – це всього лиш сірником чи запальничкою підпалити, і воно горітиме. Ми це робимо для солдатів, які на сході воюють. Цим вони зігріються. І думатимуть про щось важливе", – розповідає вихованець спілки "Сонячний промінь" Вадим Денисюк.

Така нехитра конструкція забезпечує горіння упродовж чотирьох годин. Тож бійці на передовій зможуть і руки погріти, і воду закип'ятити. Першу партію – близько 100 грубок – уже готують до відправлення.

Костопільські волонтери закликають мешканців Рівненщини не викидати й приносити жерстяні банки та картонні коробки, бо з цього можна виготовити потрібні захисникам пристосування. Як саме – дивіться у відео:

Прочитано 250 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.