wrapper

Суббота, 19 ноября 2016 20:05

Кличко оголосив конкурс на кращий відеоролик про Київ

Оцените материал
(0 голосов)

Київський міський голова Віталій Кличко закликав чиновників  проявляти більше креативу  в організації  промоції Києва.

 Про це він заявив під час засідання оргкомітету з підготовки до «Євробачення-2017», де обговорювали план заходів з підготовки до проведення пісенного конкурсу, повідомляє "Україна Небайдужа" з посиланням на "Вечірній Київ".

За словами мера, на  його електронну пошту кияни надсилають відеоролики про столицю України,  які нічим не поступаються професійним.

- Звичайні люди знімають відео про Київ і надсилають мені чудові проморолики. Ці ролики треба активно  залучати до промоції  столиці. Можна  організувати конкурс  любительських робіт  про Київ , заснувати  премію за кращі роботи, - сказав Віталій Кличко.

Мер доручив керівнику Управління туризму КМДА  Антону Тараненку внести до плану промоції столиці,  як міста-господаря Євробачення-2017, "організацію конкурсу на кращий відеоролик  про столицю",  та поширити цю інформацію серед  киян.

Прочитано 404 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.