wrapper

Среда, 07 декабря 2016 17:12

В поліції ствержують, що їх не викликали до квартири, де 9 днів були зачинені діти

Оцените материал
(0 голосов)

У поліції ствержують, що їх не викликали викликали до квартири, де мати залишила на 9 днів двох дітей без води та їжі. Про це йдеться на сторінці у Фейсбуці Патрульної поліції України.

"У зв'язку з набуттям резонансу щодо події, яка трапилась у Голосіївському районі столиці, де мати залишила 2 дітей на 9 днів, що призвело до загибелі одного з них, повідомляємо: інформація, поширена деякими журналістами та громадянами, про те, що перед смертю дитини в Києві до закритої квартири приїжджали полісмени, які не допомогли, не відповідає дійсності.
Викликів до патрульної поліції за адресою проживання дітей протягом останнього місяця не надходило!" - йдеться в повідомленні.

Раніше уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба на своїй сторінці у Facebook написав, що перед смертю дитини у Києві до закритої квартири приїжджали поліцейські, які не допомогли.

Як повідомляла "Україна небайдужа", в центрі Києва помер з голоду маленький хлопчик, якого разом з сестричкою, мати покинула на 9 днів.

 

Прочитано 443 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.