wrapper

Четверг, 02 февраля 2017 10:54

Порошенко хоче провести референдум про вступ до НАТО

Оцените материал
(0 голосов)

Президент України Петро Порошенко має намір провести в країні референдум, на який буде винесено питання про вступ в НАТО. Про це він заявив в інтерв'ю виданням німецької медіагрупи Funke, опублікованому в четвер, 2 лютого, газетою Berliner Morgenpost, пише DW.com.

Порошенко заявив про "необхідність НАТО" і повідомив, що, якщо українці проголосують за вступ країни до альянсу, він зробить все можливе для цього.

"4 роки тому лише 16 відсотків жителів підтримували вступ в НАТО. Зараз таких 54 відсотки", - сказав президент України.
Крім цього Порошенко підкреслив, що "пишається" бути президентом країни, в якій більше 70 відсотків жителів підтримують Євросоюз.

"За часів Brexit і правих популістів це вражає", - зауважив він.
Український лідер вважає, що його країна знаходиться на правильному шляху для виконання всіх умов, необхідних для вступу в ЄС. Порошенко вважає, що Європі "слід розуміти, що з Україною вона буде більш безпечною, більш надійною і щасливішою".

Глава української держави висловив думку, що Євросоюзу слід боротися з правим популізмом, створюючи противагу пропаганді, яка в тому числі йде з Росії. Він припустив, що для ЄС було б правильним кроком заснувати за участю ряду країн російськомовний телеканал. В цьому випадку європейські виборці, які народилися в країнах СРСР, більш не знаходились би під впливом "пропагандистських мовників", маючи в своєму розпорядженні альтернативне джерело інформації.

Петро Порошенко назвав і Ангелу Меркель, і її суперника в боротьбі за пост канцлера Мартіна Шульца "блискучими" політиками.

"Я буду поважати вибір німецького народ - поки вони не проголосують за популістів", - додав український президент.

Прочитано 19 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.