wrapper

Вторник, 07 февраля 2017 14:17

Розенко: Пенсії окупованому Донбасу нараховуються та будуть виплачені за певних умов

Оцените материал
(0 голосов)

Усі пенсії жителів окупованих територій сходу України нараховуються і будуть їм виплачені за певних умов.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко журналістам, передає прес-служба Кабінету міністрів.

"Усі належні пенсіонерам кошти нараховуються і будуть виплачені в повному обсязі", - наголосив він.

Розенко пояснив, що виплати пенсій та соціальних допомог у контрольованих бойовиками районах відновляться лише за умови виконання терористами Мінських угод, відновлення територіальної цілісності України та її законів на окупованих територіях.

Окрім того, зазначив віце-прем'єр, отримувати гроші жителі окупованих територій можуть уже зараз, переїхавши на постійне місце проживання на території, підконтрольні українській владі.

"Українська влада зі свого боку робить все можливе для того, щоб врешті-решт була відновлена територіальна цілісність України, була відновлена діяльність державних органів влади і українські громадяни отримали всі належні їм соціальні виплати в повному обсязі",- підкреслив чиновник.

Раніше міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що Київ не зможе поновити соціальні виплати на непідконтрольних йому територіях Донбасу, допоки не буде виконано перші сім пунктів Мінських угод.

Прочитано 303 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.