wrapper

Вторник, 28 февраля 2017 09:10

Запасів води в Авдіївці вистачить на два дні

Оцените материал
(0 голосов)

Наявних запасів води в Авдіївці вистачить на два дні водопостачання міста.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив голова Донецької обладміністрації Павло Жебрівський.

"Є проблеми з водою. Насправді, резервуара вистачить на два дні подачі води. Тобто ми при проблемах даємо воду з 6:00 до 22:00. Сьогодні дамо і завтра", – заявив Жебрівський.

За словами голови Донецької ОДА, бойовики встановили дві міни спрямованої дії МОН-100, і спостерігачі ОБСЄ не готові без їхнього зняття виходити на Донецьку фільтрувальну станцію, а без їхньої присутності до ремонтних робіт не готові приступити ремонтні бригади КП "Вода Донбасу".

"Їм потрібен режим тиші і щоб на об'єкті були спостерігачі ОБСЄ", – наголосив він.


Жебрівський також додав, що відновлення енергопостачання Авдіївки дозволило не тільки дати світло в оселі жителів міста, а й стабільно забезпечувати місто теплом.

Прочитано 264 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.