wrapper

Вторник, 04 апреля 2017 16:04

Законопроект 5119-1 прийнятий в першому читанні! (ВІДЕО)

Оцените материал
(1 Голосовать)

Сьогодні був прийнятий в першому читанні Законопроект 5119-1 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження гуманного ставлення до тварин)". За проголосували 243 депутати, проти - 0, утримались 17, не голосували 80, всього 340.

 На своїй сторінці у Фейсбуці автор законопроекту Андрій Неміровський написав : 


"Дякую всім народним обранцям, хто підтримав законопроект 5119-1. 
Для нас це маленька перемога в дуже великому та болісному питанні.
Я вдячний за таку міцну підтримку усіх колег, які виступили в сесійній залі на користь законопроекту та виразили свою небайдужість до «братів менших».
Я вдячний всім зоозахисникам, які сьогодні та протягом останніх місяців проводили мирні акції та робили все, щоб іх думка була почута. Саме Ваша рішучість та впевненість в необхідності цих законодавчих змін підживлювали мою наполегливість. Це наша спільна перемога."

 

Прочитано 1108 раз

Медиа

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.