wrapper

Пятница, 12 мая 2017 14:53

Як змінилася зарплата медиків та педагогів

Оцените материал
(0 голосов)

 

В Україні суттєво зросли зарплати медиків та освітян, які працюють у звичайних регіональних лікарняних та освітніх закладах.

Про це написав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

«Десь ми маємо більший прогрес, десь - менший. Головне - ситуація насправді змінюється. Змінюється вона і в бізнесі. І ми далі будемо рухатись цим шляхом - через економічне зростання забезпечувати підвищення соціальних стандартів», - підкреслив він.

Раніше Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що середня зарплата в Україні випередила за темпами зростання прогнозований індекс споживчих цін.

За матеріалами веб-сайту "Обозреватель"

Детальніше http://www.msp.gov.ua/news/13133.html

 

zarplata

Прочитано 644 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.