wrapper

Пятница, 14 июля 2017 09:35

Обережно! На Іванофранківщині виявлений рак картоплі

Оцените материал
(0 голосов)

Інтернет-сайт м. Верховина Івано-Франківської області повідомляє, що минулого тижня фітосанітарні інспектори виявили карантинні організми на сільськогосподарських угіддях Верховинського району. Про це розповіли у Держпродспоживслужбі в Івано-Франківській області.

 Рак картоплі  виявили у селі Довгополе на площі 0,07 гектара, с. Верхній Ясенів – 0,24 га,  с. Голови – 0,65 га.

Як відомо, рак картоплі – грибок, що уражає цей овоч. Рак картоплі не представляє велику небезпеку для людини. Заражений овоч офіційно не визнаний шкідливим продуктом. Його дозволено продавати, однак він швидко псується і набуває далеко нетоварного  вигляду. Все ж використовувати таку картоплю в якості їжі для людини не рекомендують.

Також фітосаніторні інспектори виявили золотисту картопляну нематоду у Верховинському районі у  селі Голови на площі 0,43 га та у селі Рожнів на Косівщині  на площі 0,48 га. Амброзія полинолиста виявлена у селі Бабухів Рогатинського району на площі 5 га.

Актами обстеження на встановлення фітосанітарного стану засвідчено факт виявлення карантинних організмів. Проводяться фітосанітарні заходи боротьби згідно рекомендацій під час накладання карантинного режиму.

Джерело 

Прочитано 1081 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.