wrapper

Воскресенье, 04 декабря 2016 00:37

Україна та Польща прискорять будівництво газового інтерконектора між країнами

Оцените материал
(0 голосов)

Президент України Петро Порошенко і президент Польщі Анджей Дуда доручили прискорити будівництво газового інтерконектора між країнами, повідомив прес-секретар президента України Святослав Цеголко в Twitter.

Як повідомлялося, транспортні оператори України "Укртрансгаз" і Польщі Gaz-System підготували техніко-економічне обґрунтування будівництва газопроводу-інтерконектора між країнами загальною протяжністю 99,3 км. Будівництво заплановано розпочати в 2017 році.

Перший етап проекту передбачає спорудження інтерконектора, що має забезпечити збільшення обсягу експорту природного газу з Польщі в Україну з річним обсягом до 5 млрд куб. м. Другий етап проекту надасть можливість збільшити обсяг експорту до 8 млрд куб. м в рік. Водночас рішення про реалізацію другого етапу залежатиме від підтвердженого інтересу ринку.

Угода про співпрацю з підготовки ТЕО проекту об'єднання польської та української газових систем "Укртрансгаз" і польська Gaz-System S. A підписали 17 грудня 2014 року. Документ передбачає не лише інтеграцію газотранспортних систем обох держав з метою збільшення обсягів імпорту газу до України з Європи через Польщу, але й забезпечення зберігання європейського газу до ПСГ України, його подальшої подачі споживачам із країн ЄС.

Прочитано 381 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.