wrapper

Пятница, 03 февраля 2017 16:36

Лукашенко: Ми за два роки з України прийняли 170 тисяч біженців

Оцените материал
(0 голосов)

Лукашенко порівняв свою позицію щодо біженців із політкою європейських лідерів.

Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко на прес-конференції, коментуючи ситуацію з біженцями в Європі, передає білоруська інформаційна компанія БелаПАН.

"Я іноді дивлюся на Європу, і мені боляче стає через те, що там відбувається, і за тих керівників. Стогнуть, плачуть, ділять цих біженців по 500 чоловік, по тисячі чоловік... Хоча Прибалтика, країни Східної Європи впираються: ні, ми не пустимо тисячу осіб. А я сиджу і думаю: Боже мій, ми за два роки з України прийняли 170 тисяч. Я миттєво підписав указ, і ми їм надали всі умови, як білорусам, 170 тисяч", - сказав Лукашенко.

Прочитано 27 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.