wrapper

Вторник, 28 февраля 2017 11:55

У Литві засудили російських шпигунів

Оцените материал
(0 голосов)

У Литві колишнього офіцера та громадянина РФ засудили до 5 та 10 років ув’язнення за шпигунство на користь Російської Федерації, пише DW.

Видання повідомляє, що екс-офіцер Сергій Пусін, який проходив службу на авіабазі литовських ВПС, передавав росіянину Сергію Моїсеєнко інформацію про збройні сили країни та повітряну поліцію НАТО. "Тарифи" за свої послуги Пусін встановив в розмірі від 500 до 1000 євро.

За даними слідства, Пусіна завербувала розвідка Росії в 2012 році. До 2014 року він передавав відомості Моісеєнку, який надавав Пусіну шпигунську техніку.

Пусіна було засуджено до 5 років позбавлення волі, Моїсеєнко отримав 10 років ув'язнення - крім шпигунства його звинуватили в незаконному зберіганні боєприпасів, вибухівки та бойових гранат.

Прочитано 436 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.