wrapper

Пятница, 10 марта 2017 16:19

Німеччина - за все, що може привести до вирішення конфлікту на Донбасі

Оцените материал
(0 голосов)

Офіційний Берлін підтримує все, що сприятиме швидкому вирішенню конфлікту в Україні, в якому б форматі це не здійснювалося.

Про це сказав у п'ятницю представник МЗС Німеччини Себастіан Фішер, повідомляє "Укрінформ".

"Ми підтримуємо все, що може привести до вирішення конфлікту. Не важливо, в якому форматі проходитимуть переговори", – сказав Фішер.

За його словами, складається враження, що нова адміністрація США, з якою питання реалізації Мінських домовленостей і роботи у "нормандському форматі" завжди тісно узгоджувалися, продовжуватиме й далі діяти у тому ж дусі, не міняючи своєї позиції.

"Ми завжди виходили з того, що наші американські друзі грають конструктивну роль", – додав Фішер.

Щодо самих Мінських угод, то це єдиний документ, що приймається всіма сторонами, зазначив Фішер.

За словами дипломата, зараз головним викликом є необхідність політичної волі з обох боків. Хтось має здійснити перший крок, сказав представник МЗС.

"Ми апелюємо до обох сторін – шанувати перемир'я й відвести важкі озброєння. Якщо для цього потрібна велика місія ОБСЄ, ми підтримуємо ці плани", – додав він.

Прочитано 8 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.