wrapper

Вторник, 27 декабря 2016 16:53

У Дніпрі заборонили феєрверки

Оцените материал
(0 голосов)

На території міста Дніпро продовжує діяти заборона на використання феєрверків та інших піротехнічних виробів.

Про це на прес-конференції 26 грудня повідомив заступник міського голови Олександр Санжара, передає прес-служба міськради.

"Таке рішення було ухвалене ще 1 вересня 2014 року. У ньому сказано, що ця заборона діє до кінця проведення АТО. У нас ще триває АТО, тому заборона зберігається. Пам’ятаймо, що Дніпро знаходиться дуже близько до лінії фронту. Враховуючи те, що в Дніпрі розташований військовий шпиталь, у нас тут багато ветеранів АТО, до нашого міста привозять поранених і, на жаль, загиблих, тож утримаймося у новорічну ніч від використання феєрверків", - зазначив він.

Санжара додав, що заборона поширюється на кафе, ресторани та інші розважальні заклади.

Прочитано 294 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.