wrapper

Вторник, 27 декабря 2016 18:56

Луценко анонсував підвищення зарплати для працівників прокуратури на 61% у 2017 році

Оцените материал
(0 голосов)

Заробітну плату працівників органів прокуратури в 2017 році буде підвищено на 61%, заявляє генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Як повідомляє прес-служба відомства, підвищення зарплати генпрокурор анонсував у вівторок під час робочої поїздки до Донецької області, де відвідав Костянтинівську та Краматорську місцеві прокуратури.

За словами Ю.Луценка, зарплата працівників органів прокуратури в середньому становитиме наступного року 15-18 тис. грн залежно від вислуги років (у 2016 р. - 8-11 тис. грн). Крім того, заплановано підвищення щомісячної компенсації витрат на оренду житла з 2,5 тис. грн до 4 тис. грн (також на 61% порівняно з 2016 роком), яка виплачується як щомісячна премія.

Генпрокурор зазначив, що підвищення зарплати стало можливим насамперед завдяки підтримці президента України та парламенту, які побачили, що "прокуратура дає результат і діє ефективно".

Прочитано 669 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.