wrapper

Четверг, 29 декабря 2016 01:24

Бойовики показали, як обшукували будинок Беницького

Оцените материал
(0 голосов)

У мережі з'явилося відео т.з. "МГБ ЛНР", на якому знято обшук в будинку взятого в полон луганського блогера Генадія Беницького.

Під час обшуку у Беницького знайшли 1100 доларів США, методичку штабу «Інформаційних військ України», а також методичку по веденню інформаційної війни, прапор України.

Як повідомляла "Україна небайдужа", так зване "МГБ ЛНР" затримало у Луганську блогера — 53-річного Генадія Беницького.

Окупанти звинувачують його в поширенні "екстремістських матеріалів, що містять негативну інформацію, яка принижує честь і гідності громадян "республіки", а також публікації образливого характеру по відношенню до громадських організацій, держструктурам і органам влади "ЛНР", зокрема "глави республіки".

Прочитано 266 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.