wrapper

Вторник, 03 января 2017 09:29

Адвокати Януковича просять його заслухати через суд

Оцените материал
(0 голосов)

Адвокати екс-президента Віктора Януковича просять через суд заслухати свідчення їхнього підзахисного.

Про це йдеться у повідомленні адвокатської компанії, що забезпечує захист Януковичу, пише Українська правда.

Захист вимагає визнання протиправним "позбавлення Печерським судом Віктора Януковича права на правосуддя та права надати суду покази".

"Ми подали позов 28 грудня 2016 року і сподіваємося, що рішенням Окружного адмінсуду Києва суд буде зобов’язаний виконати вимоги статей 55 та 129 Конституції України, ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, Міжнародного пакту про громадянські і політичні права людини та допитати Віктора Януковича особисто", - зазначив адвокат Віталій Сердюк

За словами адвоката, "системні відмови" Печерського суду відібрати у Януковича пояснення за всіма висунутими йому підозрами і, зокрема, нещодавно з приводу державноі зради – "це грубе порушення особистого права людини на захист, що гарантоване низкою нормативно-правових актів та загроза винесення необґрунтованого вироку".

"Будь-якому громадянину нашої держави Конституцією, КПК, Міжнародним пактом про громадянські і політичні права, Конвенцією про захист прав людини гарантоване право бути допитаним у справі, у якій висуваються обвинувачення", - зазначив він.

"Печерським райсудом вже неодноразово ці гарантії порушувалися та моєму Клієнту безпідставно відмовлялося у наданні у судових процесах показань, без яких неможливо об’єктивно встановити істину", - наголосив адвокат.

Прочитано 312 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.