wrapper

Вторник, 10 января 2017 11:52

Адвокати Єфремова проти розгляду його справи на Луганщині

Оцените материал
(0 голосов)

Захист колишнього голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова проти розгляду його справи в Луганській області.

Про це його адвокати повідомили в інтерв'ю "Українським новинам".

Зокрема, адвокат Євген Солодко зазначив, що в Генеральної прокуратури не було жодних підстав передавати справу для розгляду до суду в Луганській області.

"Ми вважаємо, що визначення (підсудності) за Луганською областю безпідставне через низку причин, які ми зараз оголошувати не будемо, щоб не давати Генпрокуратурі можливість підготувати контраргументи", – заявив він.

"Але наша позиція така, що справа має слухатися тут, у Києві, тому що саме тут перебуває орган досудового розслідування", – додав Солодко.

Французький адвокат екс-депутата Максим Сасьє сказав, що був шокований рішенням Генпрокуратури України направити справу до суду в Луганській області.

"Я буду продовжувати захищати пана Єфремова, але я вражений і шокований тим, що розгляд справи переноситься в Луганську область, яка є нестабільним регіоном і не зовсім зручним для цього. Для мене це дуже дивно", – заявив він.

На думку Сасьє, кримінальне переслідування Єфремова в Україні є політично мотивованим.

Як відомо, 4 січня Генпрокуратура передала до суду в Луганській області звинувачувальний акт проти екс-"регіонала" Єфремова.

Його звинувачують у сепаратизмі, організації захоплення в 2014 році Луганської обласної державної адміністрації, поплічництві захопленню обласного управління Служби безпеки України, сприянні створенню самопроголошеної "Луганської народної республіки" і державній зраді.

Прочитано 265 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.