wrapper

Вторник, 10 января 2017 16:22

Адвокат Єфремова просить Європейський суд оцінити заяву Луценко

Оцените материал
(0 голосов)

Захист Олександра Єфремова в доповненні до свого позову просить Європейський суд з прав людини надати оцінку заявам генерального прокурора України Юрія Луценка про винність О. Єфремова в порушення презумпції невинуватості, повідомляється на персональному сайті обвинуваченого.

"Цю заяву, вже перекладену, покладено як доповнення до нашого позову до ЄСПЛ. Ви ж розумієте, яку оцінку надасть цій заяві Європейський суд. Це фактично порушення презумпції невинуватості", - наводяться слова адвоката Євгена Солодка в повідомленні на офіційному сайті О. Єфремова у вівторок.

При цьому захисник О. Єфремова висловив припущення, що генеральний прокурор України робить такі заяви через відсутність у нього юридичної освіти.

"У жодній нормальній цивілізованій країні генпрокурор не може дозволити собі робити такі заяви. Частково його "виправдовує" те, що у нього немає юридичної освіти", - сказав Є. Солодко.

Прочитано 318 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.