wrapper

Понедельник, 16 января 2017 13:01

В Старобільському суді почали розгляд справи ЄФремова

Оцените материал
(0 голосов)

Старобільський райсуд Луганської області 16 січня почав розгляд справи колишнього народного депутата Олександра Єфремова.

Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Раніше видання Liga.net повідомило, що Єфремова доставили в приміщення суду.

10 січня стало відомо, що справу Єфремова розглядатиме Старобільський суд Луганської області.

Генпрокуратура 4 січня передала до суду обвинувальний акт щодо Єфремова.

Єфремов підозрюється у вчиненні низки злочинів, зокрема в організації захоплення будівлі Луганської ОДА (ч. 3 ст. 27, ст. 341 КК України); у пособництві в захопленні будівлі управління СБУ в Луганській області (ч. 5 ст. 27, ст. 341 КК України); у вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та держкордону України за попередньою змовою групою осіб, які призвели до тяжких наслідків (ч. 3 ст. 110 КК України); в організаційному та іншому сприянні створенню та діяльності терористичної організації "Луганська народна республіка" (ч. 1 ст. 258-3 КК України) та у державній зраді (наданні іноземній організації та її представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України) (ч. 1 ст. 111 КК України).

Прочитано 247 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.