wrapper

Пятница, 20 января 2017 12:06

На Волині судитимуть медсестру, яка видавала себе за переселенку

Оцените материал
(0 голосов)

Луцька місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні про шахрайство, вчинене 60-річною мешканкою села Гірка Полонка Луцького району.

Про це інформує прес-служба прокуратури Волинської області, повідомляє volyninfo.com.

Жінка з лютого 2009 року проживала на Волині й працювала медсестрою у Волинській обласній клінічній лікарні.

Проте, вирішивши мати зиск із наявної у неї донецької “прописки”, у грудні 2014 року вона подала до Управління соціального захисту населення Луцької райдержадміністрації документи про взяття її на облік як особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України, району проведення антитерористичної операції, та тричі з того часу по грудень 2015 року подавала заяви для призначення щомісячної адресної допомоги.

На підставі цих документів спритниці було призначено та виплачено грошові кошти для покриття витрат на проживання, у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг в сумі майже 14 тис грн.

Нині їй оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1, 2 ст. 190 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування у провадженні триває.

Прочитано 372 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.