wrapper

Понедельник, 23 января 2017 11:11

У лютому справу про держзраду Януковича планують передати до суду

Оцените материал
(0 голосов)

Генеральний прокурор України Юрій Луценко планує завершити досудове розслідування в кримінальному провадженні про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича протягом лютого 2017 року.

"Ми плануємо не тягнути з термінами досудового слідства, протягом лютого проведемо остаточні необхідні допити та експертизи. Після цього справу буде передано на розгляд суду, і упевнений, що саме український суд поставить крапку в цьому питанні... Я сподіваюся на сумлінність адвокатів, тобто в лютому ми закінчуємо слідство, коротке ознайомлення і початок судового процесу. При цьому ми все робитимемо не для того, щоб було швидше, а для того, щоб було якісно", - сказав він в інтерв'ю телеканалу "1+1" у неділю ввечері.

Він також нагадав, що українські правоохоронці отримали фотокопію заяви В.Януковича від 1 березня 2014 р. із проханням ввести війська РФ на територію України, що, на його думку, є неспростовним доказом державної зради.

Генпрокурор також розповів, що слідчі допитали 32 свідків із часу отримання правоохоронцями фотокопії заяви, а також міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і двох депутатів Державної думи Росії.

"Ми допитали двох депутатів Держдуми РФ. Вони свідчать про те, що механізм введення військ РФ на територію України був запущений Кремлем ще в грудні, коли Майдан ще стояв в центрі Києва. Під час візиту Суркова (помічника президента РФ Владислава Суркова - ІФ) до Криму в грудні вже говорили про ймовірне військове вторгнення", - поінформував Ю.Луценко.

Прочитано 287 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.