wrapper

Четверг, 02 февраля 2017 18:57

Україна поставляє в ОРДЛО майже безкоштовний газ

Оцените материал
(0 голосов)

Поставки газу на окуповану частину Донецької та Луганської областей здійснюються фактично безкоштовно. Про це йдеться в інтерв'ю глави "Укртрансгазу" на ЕП.

"В межах "Укртрансгазу" газ в АТО не поставляється. Я відпускаю газ з великої труби в маленьку. В даному випадку - "Луганськгаз" і "Донецькгаз". З 1 січня 2016 року, коли "Укртрансгаз" став оператором ГТС, борги цих компаній досягли 900 млн грн. Ми з ними судимося", - повідомив глава "Укртрансгазу" Ігор Прокопів.

За даними ЕП, центральні органи влади України де-факто не впливають на луганську і донецьку регіональні газопостачальні компанії, які знаходяться під контролем незаконних збройних формувань.

Прочитано 25 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.