wrapper

Пятница, 03 февраля 2017 14:39

Вчора війна забрала життя 3 українських бійців та 1 рятувальника (ВІДЕО)

Оцените материал
(0 голосов)

Внаслідок бойових дій у зоні АТО загинули троє українських військових та один працівник Держслужби з надзвичайних ситуацій, 18 військових та один працівник ДСНС отримали поранення

Цю інформацію оприлюднив речник Міноборони з питань АТО Олександр Мотузяник. Він розповів, що на Світлодарській дузі загинули двоє санінструкторів, під Авдіївкою — один військовий та один працівник ДСНС.

Мотузяник наголосив, що за вчора штаб зафіксував понад сотню обстрілів з боку бойовиків. Такої ситуації, за даними Міноборони, не було, починаючи з квітня минулого року. Зокрема, бойовики з Градів обстрілювали не тільки Авдіївку, але й Старогнатівку та Новогригорівку.

Нагадаємо, що у четвер, 2 лютого, в Донецькій області в районі Світлодарської дуги був обстріляний реанімаційний автомобіль українських військовослужбовців. Внаслідок обстрілу загинула фельдшерка, ще четверо людей отримали поранення.

Прочитано 13 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.