wrapper

Вторник, 07 февраля 2017 00:33

Аброськіна вдарив учасник блокади (ВІДЕО)

Оцените материал
(0 голосов)

Поліція розблокувала дорогу поблизу міста Часів Яр, проїзд якою перекрили невстановлені особи у балаклавах.

Про це повідомив керівник Нацполіції Донецької області В'ячеслав Аброськін.

"Сьогодні близько 16 години поблизу м. Часів Яр невстановлені особи у балаклавах перекрили дорогу, заблокувавши проїзд автобусу з працівниками Кураховської ТЕС та іншому транспорту. Заблокували один із шляхів, через який здійснюється життєзабезпечення регіону, рухаються аварійні служби. За декілька десятків километрів йде війна та через свавілля "блокувальників", бо вони так забажали, мали стати швидкі, а по цій дорозі йдуть машини з пораненими бійцями. Ціною однієї хвилини затримки на заблокованій дорозі було би чиєсь життя", - пише Аброськін.

"Моє завдання, як керівника поліції, було розблокувати дорогу та відновити рух транспорту. До речі, через так звану блокаду вже майже призупинила роботу Слов'янська ТЕС, на черзі - Курахівська ТЕС. Якщо зупинка все ж таки станеться, то чимала кількість споживачів залишиться без тепла в морози, а робітники - без роботи та коштів для існування" - написав він.

"Поліцейські діяли в межах компетенції, незважаючи на образи та погрози, що вигукували блокувальники. Дорога була розблокована", - додав Аброськін.

Водночас у мережі оприлюднили відео, на якому один із учасників "блокади" дає ляпаса керівнику обласної Нацполіції.

Аброськін пояснив, що дозволив себе вдарити.

"Одному із діячів, який найбільше жалівся та намагався вдарити мене по обличчю, бо, за його словами, в мене була зброя, я підставив йому праву щоку і показав, що насправді у мене немає зброї. Він моїм дозволом скористався. Потім я запропонував йому ліву щоку, але попередив, що втретє вже буде моя черга. Цей чоловік - мешканець Донецька. Думаю, що після цього нашого "спілкування" він заспокоїться. Я вчинив, як говорить Біблія. "І коли вдарить тебе в праву щоку твою, підстав йому й другу". Тобто на зло відповів не злом, а добром. У підсумку йому стало соромно і він сховався за спини людей. Нехай йому від цього стане легше, у мене нема до нього претензій" - написав він.

Прочитано 351 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.