wrapper

Вторник, 07 февраля 2017 01:28

Як на Донеччині поліція розганяла блокувальників та про автобуси з "тітушками"(ФОТО, ВІДЕО)

Оцените материал
(0 голосов)

У Донецькій області поліція застосувала силу проти участників блокади залізничного переїзду у Бахмуті, які виступають проти торгівлі з ОРДЛО.

На відео, яке опублікував журналіст Ігор Громов, видно, що співробітники поліції вимагають у учасників блокади та народного депутата Семена Семенченка не заважати проїзду автобусів. На місці події був присутній голова поліції Донецької області В’ячеслав Аброськін.

За його словами, поліцейські "погрожували добровольцям зброєю та ставили на коліна", а також застосували кийки та сльозогінний газ.

 

В одному з відео Громов зняв людей, які знаходяться в автобусах. Вони ховають свої обличчя та не відповідають на питання журналіста.

"Це сталося на трасі між Бахмутом та Костянтинівкою - ветерани добровольчих батальйонів виїхали назустріч тітушкам, які в супроводі поліції колоною у складі п'яти автобусів рухалися на Бахмут", - повідомив Громов.

В той же час Аброськин виклав відео про те, як в що в одному автобусі сиділи люди, які пояснили журналісту хто вони, куди й для чого, на їхню думку, вони їдуть:

Прочитано 383 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.