wrapper

Вторник, 07 февраля 2017 14:58

Німеччина збільшила суму, виділену на вирішення питання забезпечення житлом ВПО на 5,5 млн €

Оцените материал
(0 голосов)

Вчора розпочався візит делегаціі німецького урядового банку KFW, яка займається реалізацією проекту надання гранту на вирішення питання забезпечення житлом переселенців. Про це на своїй сторінці пише заступник міністра з питань окупованих територій та ВПО Георгій Тука.

"Робота почалась з презентаціі німецькою стороною двох напрямків: надання пільгових кредитів та будівництво соціального житла. Нашому подиву не було межі, коли ми побачили цифри коштів, запланованих для залучення - 25,5 млн €, замість запланованих 20 млн €!" - пише він.

"Неодноразово чув від наших європейських партнерів про іхній високий рівень довіри та високу оцінку роботи Міністерства. Сподіваюсь, збільшення суми гранту є свідченням саме такого ставлення (адже ми не просили і не очікували збільшення суми гранту в односторонньому порядку)" - додав Тука.

Прочитано 325 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.