wrapper

Среда, 08 февраля 2017 16:44

Суд над Євремовим знов перенесли через неявку адвокатів

Оцените материал
(0 голосов)

Судове засідання у справі колишнього глави фракції Партії регіонів Олександра Єфремова перенесено через неявку адвокатів підсудного.

Про це повідомив керівник Громадської ради при районному відділі Національної поліції Віталій Чуприна, повідомляє Укрінформ.

«Засідання було в черговий раз перенесено, оскільки на засідання не з’явилися адвокати Олександр Мельников, Олександр Лисак, Євген Солодко, Андрій Смирнов. При цьому тільки Олександр Лисак направив до суду клопотання, в якому пояснив, що 7-8 лютого адвокати не зможуть бути присутніми в Старобільську, оскільки зайняті в інших кримінальних і цивільних справах «, — розповів Чуприна.

Також сьогодні в суд надійшла ухвала заступника генпрокурора України про зміну складу обвинувачів. Тепер прокуратуру в суді представляють обвинувачі Кожуховский, Тридуби, Чернов і Дубовик.

Прочитано 233 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.