wrapper

Пятница, 10 февраля 2017 10:23

"Жодних ознак каяття" - у Дніпрі судили вбивцю поліцейських (ВІДЕО)

Оцените материал
(0 голосов)

У Дніпрі відбулося засідання суду у справі про вбивство двох патрульних поліцейських і замах на життя водія маршрутки, який намагався перешкодити втечі злочинця. Учасники засідання не помітили в підсудного жодних ознак каяття, йдеться в сюжеті ТСН.

Мати загиблої патрульної Ольги Макаренко ледве дійшла з травмованою ногою, спеціально щоби подивитися в очі вбивці.

"Я чекаю тільки справедливого, пожиттєвого вироку. Він стільки горя приніс моїй родині. Ніяк не можу усвідомити загибель доньки. Це горе, яке не передається", - пояснила Надія Лещик.

Державне обвинувачення переконує, що має достатньо доказів для доведення провини підозрюваного. Про це заявив прокурор Олег Комнатний. А водій маршрутки Валерій Тімонін, який попри смертельну загрозу намагався затримати злочинця, зізнається, що обличчя нападника запам'ятав на все життя. І після засідання був приголомшений відсутністю в того будь-якого каяття та співстраждання до жертв.

"У нього немає ніякого жалю! Його випустити – він так само продовжуватиме вбивати. У нього немає нічого людського", - каже потерпілий.

Захист обвинувачуваного жодні нюанси справи не коментує.

"На даний час це адвокатська таємниця", - пояснив юрист.

А от мати загиблої патрульної розчарована, бо хотіла б побачити з протилежного боку бодай натяк на жаль і каяття.

"Може, хоч би якось очима: пробачте, винен. Ні! Він сидить, позіхає, відпочиває на лавці. Доглянутий, невимучений, який добре відчуває себе хлопець", - каже Надія Лещик.

Наступне засідання суду відбудеться вже за тиждень. За сукупністю звинувачень Олександру Пугачову загрожує довічне ув'язнення.

Прочитано 333 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.