wrapper

Пятница, 10 февраля 2017 18:50

15 українських військових загинули з 29 січня внаслідок бойових дій під Авдіївкою (ВІДЕО)

Оцените материал
(0 голосов)

З 29 січня на Донецькому напрямку в зоні АТО внаслідок бойових дій загинуло 15 українських військових.

Про це повідомив президент України Петро Порошенко під час церемонії передачі пожежних автомобілів управлінню Державної служби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області, передає УНІАН.

Окрім того, загинув один рятувальник.

"На жаль, в період з 29 січня в результаті бойових дій на Донецькому напрямку загинули 15 українських військовослужбовців ЗСУ, загинув і один рятувальник ДСНС", - заявив президент.

Окрім того, Порошенко додав, що у честь військовослужбовця Андрія Кизила був перейменований спостережний пункт.

"Днями планую вручити Золоту зірку Героя України родині Андрія Кизила з позивним "Орел", і на його честь був перейменований спостережний пункт. Тепер він також називається "Орел", - сказав Порошенко.

Прочитано 291 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.