wrapper

Понедельник, 13 февраля 2017 15:47

На Донеччині затримали "ДНРівця", який знущався над українськими полоненими

Оцените материал
(0 голосов)

 Правоохоронці затримали в Донецькій області терориста ОРДО, який підозрюється у жорстокому поводженні з полоненими українськими військовослужбовцями. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

За інформацією відомства, громадянина України П. затримали 10 лютого в місті Сватово. Він підозрюється у тому, що в період із серпня по грудень 2014 року в складі терористичної організації "ДНР" незаконно утримував у приміщенні СБУ в Донецьку полонених військових ЗСУ. При цьому, всупереч Женевській конвенції, "застосовував до них фізичне насильство, наносив побої, мордував, погрожував вбивством, вчиняв інші дії, які створювали загрозу їх здоров’ю і життю".

Слідство встановило 11 військовослужбовців, які потерпіли від дій бойовика.

11 лютого затриманому повідомили про підозру за ст. 258-3 (участь у терористичній організації), ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни проти України) та ст. 438 (порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу. Також терориста взято під варту строком на два місяці.

Прочитано 289 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.