wrapper

Среда, 15 февраля 2017 14:22

ЄС готовий виділити Україні 100 млн євро на енергоефективність - Гройсман

Оцените материал
(0 голосов)

Європейський Союз підтвердив готовність направити 100 млн євро на реалізацію проектів енергоефективності в Україні, включаючи фінансування створюваного урядом Фонду енергоефективності. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Під час робочого візиту до Брюсселя 9-10 лютого я зустрічався з віце-президентом Європейської комісії з питань енергетичного союзу Марошем Шефчовичем. Він підтвердив готовність Європейського Союзу після створення Фонду енергоефективності направити 100 млн євро - це близько 3 млрд грн - на посилення заходів з енергоефективності в країні», - зазначив Гройсман.

Він також нагадав, що політика уряду спрямована зараз на ефективне використання ресурсів, що дасть змогу скоротити споживання і підвищити якість надання послуг. Зокрема, 118 тис. домогосподарств в Україні вже взяли участь у держпрограмі надання «теплих» кредитів. Одночасно Кабмін робить все необхідне для соціального захисту тих, хто не може покрити поки що витрати на енергоресурси.

За словами глави уряду, зараз 6,7 млн домогосподарств в Україні отримують комунальні субсидії - для цього виділено цільові кошти.

«Ті, у кого невеликі доходи, - захищені. Забезпечені громадяни платять повну ціну. Це означає, що ми починаємо вирівнювати ситуацію», - зазначив прем'єр-міністр, додавши, що одночасно Кабмін знаходить можливості інвестувати в реконструкцію виробничих потужностей, їх модернізацію, утеплення об'єктів соціальної сфери.

Прочитано 351 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.