wrapper

Четверг, 16 февраля 2017 16:39

Порошенко - "політиканам" про Донбас: "Не ви ці землі збирали і не вам їх відрізати"

Оцените материал
(0 голосов)

Тимчасово окуповані Росією території Донбасу можуть бути повернуті Україні виключно в результаті політико-дипломатичного врегулювання, знову підкреслює президент Петро Порошенко.

Про це він заявив на початку засідання Ради національної безпеки і оборони в четвер у Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

"Є тверда моя позиція, є позиція нашої команди, що виключно політико-дипломатичним шляхом ми повинні повернути ці території України, і абсолютно помилкова думка політиканів, які говорять, що потрібно відрізати цю територію і де-факто подарувати її. Ще раз підкреслюю і нагадую свої слова: не ви ці землі збирали і не вам їх відрізати", – сказав президент.

"Вони блокують не ОРДО і ОРЛО, вони блокують України і нашу боротьбу за територіальну цілісність", – підкреслив глава держави.

Прочитано 341 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.