wrapper

Пятница, 24 февраля 2017 16:57

У Дніпрі в школі діти отруїлись газом. 300 школярів евакуювали

Оцените материал
(0 голосов)

 Незвичайний запах в коридорі школи вчителі відчули після другого уроку. Незабаром діти, які вийшли на перерву, почали кашляти і задихатися. Про надзвичайну ситуацію педагоги відразу повідомили директора навчального закладу і почали виводити 300 учнів з приміщень, пише «Сегодня».

«Ми викликали швидку допомогу на випадок, якщо будуть звернення. Подали звернення до ДержСНС, поліції», — говорить Ірина Максютенко, директор школи № 53.

Восьми учням від десяти до 13 років стало погано. Їх до лікарні відвезла «швидка». Медики кажуть, що загрози життю школярів немає. Втім, їх залишили під наглядом.

«У однієї дитини було запаморочення. В інших була блідість шкіри, переляк. Але все це швидко минуло»,— повідомив Олександр Хитрик, директор Дніпропетровської обласної дитячої лікарні.

Журналістам спілкуватися зі школярами батьки забороняють.

У поліції повідомили, що причиною інциденту став балончик з перцевим газом. Його в школу приніс дев’ятикласник. Правоохоронцям пояснив: натиснув кнопку на балоні випадково.

«У діях хлопчика вбачаються ознаки злочину за статтею «Хуліганство». Однак, хлопцеві 15 років, тому він не є суб’єктом даного злочину. І я думаю, ми будемо розмовляти з батьками хлопчика, для того, щоб, можливо, їх до відповідальності притягти»,— зазначає Анна Старчевська, прес-секретар ГУ Нацполіціі в Дніпропетровській області.

Вісім постраждалих дітей зможуть повернуться до школи вже в понеділок.

Прочитано 336 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.