wrapper

Понедельник, 27 февраля 2017 17:45

До київських банків приїздить ввічливий грабіжник, який пригощає працівників цукерками та шампанським

Оцените материал
(0 голосов)

У Києві чоловік скоїв дивне пограбування відділення банку. До фінустанови він зайшов без будь-якого маскування, некваплячись дістав пістолет та попросив гроші. Коли отримав своє, подякував та пішов, пише ТСН.

Правоохоронці упізнали у ньому серійного грабіжника, якого шукають вже 7 років. Особливістю злодія є те, що після того, як справу зроблено, він лишає працівникам солодощі або пляшку шампанського.

На рахунку чоловіка 13 пограбувань, поліцейські кажуть, шукають так довго, бо зловмисник не киянин. А до столичних банків приїздить на гастролі - рідко та непередбачувано.


"Він підбирав відділення банків, або у віддаленій частині міста, або там, де була відсутня фізична охорона. В деяких випадках це декілька тисяч доларів, кілька тисяч гривень, в деяких – 200 євро, тисяча доларів, кілька тисяч гривень. Тобто суми були різні", - розповідає співробітник управління карного розшуку ГУНП у м. Києві Сергій Руденко.

 

Прочитано 331 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.