wrapper

Среда, 01 марта 2017 15:00

Бойовики ДНР захопили "Укртелеком" - в компанії відреагували

Оцените материал
(0 голосов)

"Укртелеком" відключив стаціонарний зв'язок на окупованій частині Донецької області, офіс компанії й обладнання у Донецьку захоплені.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор з комунікацій компанії Михайло Шуранов.

Сьогодні, 1 березня, "Укртелеком" змушений припинити надання послуг телефонії та інтернет на неконтрольованій території Донецької області.

"Близько 200 тисяч наших співгромадян втратили можливості спілкування. Офіс компанії в Донецьку та обладнання захоплені. Компанією централізовано відключений донецький фрагмент від національної мережі", - йдеться у повідомленні Шуранова.

У свою чергу в прес-службі компанії повідомили, що "Укртелеком" змушений припинити з 1 березня 2017 року надання послуг на непідконтрольній частині Донецької області через втручання невстановлених осіб в роботу мережі й захоплення офісу озброєними особами.

Прочитано 351 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.