wrapper

Среда, 01 марта 2017 18:18

Питної води в Авдіївці лишилось на дві подачі - Жебрівський

Оцените материал
(0 голосов)

Води у міських резервуарах Авдіївки залишилось максимум на дві подачі в мережу. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці пише голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Води у міських резервуарах #Авдіївки залишилось максимум на дві подачі в мережу. Попредні 6 днів воду у місто подавали за графіком. Готуємо місто до автономного забезпечення водою. У приватному секторі розставили додатково 5 резервуарів ємністю по 1 м.куб. Адветнистська гуманітарна агенція ADRA придбала 6 однокубових ємностей. Ще 7 резервуарів для питної води надає Чеська гуманітарна організація «Людина в біді». Станом на сьогодні у школах та інших соціальних об’єктах Авдіївки вже встановлено 34 резервуари для питної води ємністю 1м.куб" - написав він.

Оперативний штаб опрацьовує можливість закупівлі ще 10 однокубових резервуарів для питної води. ДСНС готовий передислокувати до Авдіївки два водовози 7 і 9 м.куб для розвезення питної води по резервуарах. З керівництвом КП визначено місце забору питної води.

Авдіївський коксохім надає велику цистерну 17 м.куб для забезпечення міста технічною водою.

Прочитано 218 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.